X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
همه چی هست اینجا....

«راه بی‌پایان» برایم افتخار است.
آزاده صمدی

افتخار می‌کنم که در مجموعه تلویزیونی «راه بي‌پایان» با حرف‌ای‌ها همکاری داشتم. حضور در جمع این استادان نه تنها برایم اضطراب و استرس به همراه نداشت، بلکه یه حس خوشحالی در من به وجود می‌آورد و کمکم می‌کرد تا بازیم را بهتر ارائه دهم.
حضور هومن سیدی در صحنه برایم آرام‌بخش بود. راهنمایی‌های آقای اسعدیان بسیار بسیار به من کمک می‌کرد تا بازی‌ام را بهتر ارائه دهم. احساس می‌کنم فیلمنامه‌ای که خوانده‌ بودم همان چیزی بود که به تصویر کشیده شد و توقع من را برآورده کرد. حتی در بعضی مواقع بسیار بهتر هم ساخته شده بود. این اتفاق خوب به کارگردانی کار برمی‌گردد. نکته دیگر اینکه فکر می‌کنم آقای مصطفی عزیزی جز تهیه‌کنندگانی هستند که بسیار خوش برخورد و خوش حساب هستند. شخصا در طول دوران ضبط با او احساس راحتی می‌کردم.

از بازی در این سریال خجالت نکشیدم
هومن سیدی

من واقعا خوشحالم که در این مجموعه در کنار استادان بازیگری بازی داشته‌ام. «راه بی‌پایان» مجموعه آبرومندی بود. از این جهت می‌گویم که خود بازیگر مجموعه می‌توانست بنشیند و سریال را نگاه کند و از بازی خود خجالت نکشد. به نظر من این نکته اصلی این سریال بود. فکر می‌کنم بازی‌ها از سطح کیفی بسیار خوبی برخوردار بود یا از حد معمول تلویزیون هم بالاتر بود. در مجموعه «راه بی‌پایان» همین که با آقای اسعدیان آشنا شدم و با ایشان همکاری داشتم بسیار خوشحالم.
من با تهیه‌کننده‌های زیادی کار کردم و تقریبا همه آن‌ها خوب بودند، ولی آقای عزیزی در این پروژه جدای از سمتی که داشتند، شخصیت بسیار شریف و مهربانی بودند. ما سر صحنه ضبط با او رفیق بودیم و احساس معذب بودن به او نداشتیم. ایشان هر کاری از دستشان بر می‌آمد برای ما انجام می‌دادند و مارا حمایت می‌کردند.
حضور آزاده صمدی هم در این پروژه مانند آیینه‌ای بود که من می‌توانستم خوب بودن یا بد بودن کار خود را در آن می‌بینم. ما معمولا در مورد کارهایمان زیاد با هم حرف می‌زنیم و قدم‌هایمان را با هم برمی‌داریم.

درک بالایی که کارگردان داشت
مهران رجبی

مهم‌ترین مطلبی که در مورد مجموعه راه بي‌پایان به نظر می‌آید این است که فکر نمی‌کردم این مجموعه این‌قدر با خیل مخاطب روبه‌رو شود. این مسئله کاملا مشخص می‌کند که آقای اسعدیان بسیار انسان هنرمندی هستند. حتما درک بالایی نسبت به قضیه دارند. من اولین تجربه‌ام با ایشان بود. مانند برادر بزرگم به او علاقه مندم. ضمن داشتن هنر والا او شخصیت بسیار بالایی دارد. از دید من همایون اسعدیان آدم بزرگی است. در مورد تهیه‌کننده کار می‌توانم بگویم که او آدم بزرگواری است.